+38 (093) 469-69-57

DIGITAL ADVERTISING

Промо франчайзингового пакету дитячих футбольних академій: ROI 3050%

Послуга: digital advertising

Регіон: Україна

Період просування: січень–лютий 2018 року

На момент початку проектної роботи над просуванням франшизи, ми вже співпрацювали з замовником 2 місяці у напрямку залучення клієнтів для власних і партнерських шкіл з AdWords і Facebook.

На той момент, всі існуючі філії функціонували за старою моделлю, яку власники хотіли переформатувати з метою поліпшення якості послуг, що надаються.

Виклик

Глобальна мета клієнта – відкрити представництва у всих регіонах країни

На момент розробки і запуску рекламної кампанії на франчайзинговом ринку не існувало аналогів в заданій категорії і ціновому сегменті, тому ми всерйоз побоювалися, що ціна паушального внеску, яка вже була дорожче за попередню в 2 рази, але все ще залишалася низькою в порівнянні з середніми чеками в тематиці франшиз, приверне аудиторію, яка нам не цікава.

Рішення

Згідно складеної стратегії, на нас покладалася відповідальність:          Забезпечити трафік, який із найменшими втратами (найбільшою конверсією) переходив би до наступного етапу взаємодії - заповнення форми або прямим дзвінком.Ми вирішили почати з AdWords і не використовувати Facebook зі старту в силу відсутності відбору репрезентативної вибірки за даними аудиторій, на які можна було б спертися.Проте, у нас були дані по аудиторії клієнтів шкіл (батьків), які безпосередньо взаємодіяли з продуктом і розуміли специфіку його роботи. Ми не могли залишити це без уваги і врахували це в своїй кампанії.

Результат

За 1,5 місяці нам вдалося залучити 75 заявок, з яких 51 пройшла безпосередньо через заповнення форми на сайті, а 15 подзвонили в офіс.В результаті було відкрито 4 школи та 3 знаходиться на етапі підписання договору.

   

Вартість однієї заявки (CPO) в розрізі всіх кампаній склала $7,51 / 196,28 грн.. 

Найбільш ефективною кампанією виявилася медійна кампанія:Найбільш ефективною групою оголошень у медійній кампанії виявилася група з аудиторних націлених за інтересами:


ROI даної рекламної кампанії склав 3050%

Висновок

Рекламна кампанія виявилася успішною. Ми залучили нових партнерів для свого клієнта і досягли показника в 17 відкритих шкіл в 13 містах.

 

Всі значення, враховуючи припинену кампанію, є проміжними, бо кампанія була припинена не за планом, а на вимогу клієнта.В майбутньому є плани по оптимізації поточних кампаній, тестуванні нових типів кампаній, а також підключенні соц. мереж. Важливо, що клієнт залишився задоволений результатом і продовжує співпрацю з нами.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ ІЗ НАМИ

Бажаєте призначити зустріч? Надіслати бріф? Варто лиш заповнити форму

© 2018 ADSBER. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ