+38 (093) 469-69-57

FULL-SERVICE МАРКЕТИНГ

Розробка моделі комунікації з аудиторією, використовуючи digital-рекламу

Клієнт: угорсько-українська фармацевтична компанія

Послуга: full-service маркетинг

Регіон: Україна

Період роботи: січень–лютий 2018 року

Фармацевтичний сектор майже не представлений у digital просторі, тому він особливо цікавий оригінальністю маркетингового просування, адже стандартні методи та рекламні пройоми в ньому не діють в силу суворого контролю продукції, що пов'язана із лікуванням. 

Виклик

Представити бренд у мережі, дати можливість споживачам отримати всю необхідну інформацію від безпосереднього виробника

Клієнт не розглядав онлайн як пріорітетний напрямок, тому ніяких кампаній в минулому проведено не було. Існує бізнес-сторінка у Facebook, яку потрібно тематично відновити та включити у загальний ланцюг комунікації через digital-рекламу.

Рішення

Ми виокремили 2 основні категорії користувачів:
1. Ті, що знають про бренд
2. Ті, що не знають про бренд, але мають цільову симптоматику


Для першої категорії ми створили пошукову рекламну кампанію, яка охоплювала усі брендовані запити та наіменування продукції, а також медійну рекламну кампанію, яка демонструвала відомий брендований зміст, який, більшою мірою, звертав увагу тих, хто знав про фрамацевтичну компанію.


Метою цієї рекламної кампанії було своєчасне та достовірне надання інформації від безпосереднього виробника щодо призначення, складу, протипоказань та адреси продажу відповідної продукції.  


Залучення другого сегменту аудиторії відбувалося за рахунок використання пошукової рекламної кампанії, медійної, розрахованої на охоплення аудиторії, та ремаркетингу, метою якого було утримання зацікавленної аудиторії для подальшої конвертації у покупців. 



Крім цього, Facebook-сторінка виступала виключно медійною підтримкою, яка публікувала "дружні" матеріали, суміжно пов'язані з профілактикою тих проблем, які вирішує продукція цільової ТМ.


Пошукова компанія спрямовувалась на аудиторію, яка має цільову симптоматику та виконувала пошук виключно по довідковим запитам, пов'язаних з причинами, наслідками, профілактикою та ін. Це дозволило познайомити користувачів з брендом та продукцією, яка повністю відповідала їх запитам.


Медійна охоплююча кампанія ставила 2 мети: познайомити з брендом та заявити про властивості своєї продукції. Реалізувати це вдалося завдяки комбінації використання аудиторних таргетингів та використання цільових тематичних сайтів. 


Ремаркетинг тісно пов'язаний і з активністю у Facebook, тому що аудиторія, яка вперше потрапляла на сайт із відповідних пошукової та медійних кампаній ідентифікувалась та залучалась всередені соціальної мережі, де підхоплювалась актуальними матеріалами, які публікувались на сторінці.

Результат

За 2 місяці нами сформовано можливу модель комунікації із аудиторією, використовуючи інструменти прямої та нативної реклами, які функціонують самостійно для кожної аудиторії окремо.


Переглянута стратегія ведення сторінки у Facebook та сформовані медіа-плани, які доцільно відповідають потребам цільової аудиторії та поступово трансформують її у лояльну аудиторію.

Підсумок

Рекламна кампанія є показовою тим, що, використовуючи доступні інструменти, нам вдалося сформувати ефективну життєздатну комунікацію, яка може стати частиною глобальної моделі роботи компанії в digital просторі.

 

У нас залишилось ще багато ідей, які чекають своєї реалізації у проектах цієї галузі та галузей з обмеженим доступом до аудиторії в онлайні. 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ ІЗ НАМИ

Бажаєте призначити зустріч? Надіслати бріф? Варто лиш заповнити форму

© 2018 ADSBER. ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ